בפנסיוני תוכלו לעבור מבדק פנסיוני איכותי שישקף את המצב הפיננסי ואת מצב הביטוחים של משפחתך כיום.

מדובר בתהליך שבסופו תוכלו לקבל תמונה פנורמית בהירה ומפורטת של כל הביטוחים וכל החסכונות הקיימים כיום תחת שמכם, ישנים או חדשים. למעשה, יתכן מאוד שתגלו כספים וביטוחים שלא הייתם מודעים לקיומם כלל. המבדק מורכב משני אספקטים:

stats

מבדק 1: פיננסים

במבדק זה ניתנת התייחסות רחבה ומפורטת לקרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קרנות השתלמות וקופות גמל. במקביל נציע לכם פתרונות טובים וכלכליים יותר לניהול וטיפול בכספים הפנויים שלכם שנמצאים בתיקי השקעות, חסכונות בנקאיים, פיקדונות וניירות ערך המתנהלים בסביבת ריבית השואפת לאפס.

מומחי חברת פנסיוני ישמחו לעבור ולבדוק יחד אתכם האם רמת הסיכון שבה מנוהלים כיום הכספים מתאימה ורלוונטית עבור הצרכים והרצונות שלכם, יספקו לכם מידע מהם התשואות שהשיגו המתחרים והגופים האחרים הפועלים כיום בשוק הישראלי, זאת על מנת שתוכלו לערוך השוואות בשקיפות מלאה ולהבין האם הכסף שלכם נמצא בידיים טובות או לא. כך ניתן יהיה להשיא את התשואה על הכסף שלכם למקסימום האפשרי בהתאמה אישית עבורכם.

house

מבדק 2: ביטוח

במבדק זה תינתן התייחסות נרחבת לביטוחי בריאות, ביטוחי סיעוד, תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, נכות מתאונה, מחלות קשות וביטוחי חיים. המומחים של פנסיוני יעברו אתכם על כל הביטוחים הקיימים כיום לבני המשפחה (פרטיים וקולקטיב) ויבדקו האם ישנו מצב של כפל ביטוח בו אתם משלמים על אותו כיסוי ביטוח פעמיים אך בעת מקרה ביטוח חלילה תקבלו פיצוי רק פעם אחת.

האם ישנו מצב של עודף ביטוחים, משמע ביטוחים שהיו רלוונטים בעבר אך כיום הם אינם רלוונטים עוד ואתם ממשיכים לשלם עליהם שלא לצורך. הוזלת עלויות של ביטוחים קיימים ורלוונטיים שברשותכם , אנו עובדים עם כל חברות הביטוח ויכולים לספק לכם את אותו כיסוי ביטוחי בעלות חודשית נמוכה יותר.

people

ערך מוסף עבורכם:

בתום התהליך, תוכלו לראות את תמונת תיק הביטוחים והפיננסים של המשפחה שלכם, לפני עריכת המבדק שלנו ואחריו. תוכלו לעמוד על ההבדלים והערך המוסף שהבאנו למשפחה. ערך זה מתבטא בחיסכון משמעותי בעלויות לאורך שנים, עודף תשואות, שיפור משמעותי בביצועי התיק הפיננסי והגנה אופטימלית על בני המשפחה.

בסופו של יום, נשיג מבנה תיק חיסכון וביטוח נכון ומאוזן שמתאים ועונה לצרכים האמיתיים של המשפחה שלכם ולתקופה כיום. מדובר בחיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך השנים.

* בנוסף לחיסכון הגדול, אנחנו כאן בשבילכם ומעניקים לכם שירות וליווי אישי וצמוד של סוכן ביטוח מקצועי בעל רישיון משרד האוצר אשר ילווה אתכם ואת התא המשפחתי שלכם יד ביד בכל צורך שיעלה חלילה בצד הביטוחי כדי לתבוע ולקבל את הזכויות המגיעות לכם מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות ולנצל במקסימום את הטבות המס בניהול הכספים הכולל של המשפחה.

מתעניינים במבדק פנסיוני מלא ומקיף?

צרו עמנו קשר עכשיו וקבלו פרטים נוספים

 

contactpage

    migdalklalphoenixmenoraharelalthshulerpsagot