אודות פנסיוני – מערכי ביטוח

 

פנסיוני הינו גוף אשר שם לו למטרה לעזור לך האזרח הישראלי לחסוך בצורה חכמה עם התעדכנות מתמדת ו"אצבע על הדופק" בתחום הביטוח – ביטוח מנהלים, ביטוח סיעודי פרטי, ביטוח פנסיוני, חוק פנסיה חובה, בדיקת ביטוחים ועוד. כל זאת תוך שימת דגש לחשיבותם של החלטות פיננסיות וביטוחיות למען הביטחון הכלכלי שלך ושל משפחתך. אנו פועלים בתחום הביטוח הפיננסי והפנסיוני עם הטובים והאיכותיים שבבתי ההשקעות וחברות הביטוח, זאת בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע מהשורה הראשונה.

 

בעזרת ניסיון עתיר שנים ועלויות נמוכות, אנו מתאימים תכניות חיסכון, תכניות השקעה וביטוחים התפורים לפי צרכיו האישיים של כל לקוח ולקוח. אנחנו בפנסיוני נותנים שירות ללקוחות רבים ברחבי הארץ, בתחום הביטוח, הפיננסים ובתחום הפנסיוני. בין לקוחותינו תוכלו למצוא חברות פרטיות ומסחריות, גופים ציבוריים, עובדים שכירים ועצמאיים, כמו כן לקוחות פרטיים. שאיפתנו בפנסיוני היא לבנות עבורכם את תיק הביטוחים והפיננסים האופטימלי והטוב ביותר לצרכים הקיימים והמשתנים שלכם.

 

אודות פנסיוני

בנוסף, תקבלו ליווי צמוד למשפחה מעתה ואילך על ידי איש מקצוע בעל רישיון פנסיוני שילווה אתכם באופן אישי יד ביד בכל צורך ביטוחי שיעלה חלילה מול חברות הביטוח, ובכל צורך פיננסי מול בתי ההשקעות.

 

החזון שלנו: לקוחות מרוצים הרואים ומבינים את התועלת בהתקשרות עם פנסיוני לאורך השנים.

 

המוטו שלנו: "דואגים לפנסיה שלך" אינו רק סיסמא, אלא רצון ושאיפה אמיתיים.

 

חרטנו על דגלינו:

 

1. שירות: השרות בפנסיוני הינו אישי וישיר תוך שימת דגש: הלקוח הוא במרכז.

 

2. מקצועיות: למומחי פנסיוני השכלה, ידע מעמיק וניסיון בתחומים: כלכלה, חשבונאות, השקעות, פיננסים וביטוח.

 

3. אמינות: אנו בפנסיוני נעשה כל שיידרש כדי להצדיק ולחזק את האמון שלקוחותינו נותנים בנו באמצעות טיפול מקצועי על פי צרכיו האישיים של הלקוח, תוך שקיפות מלאה בתהליך.

 

4. איכות: בפנסיוני מקפידים לעבוד רק עם הטובים והאיכותיים שבבתי ההשקעות וחברות הביטוח, כדי לספק ללקוחותינו את התועלות הכי גבוהות.

 

נשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ולמשפחתכם שרות וליווי אישי בנושא הפנסיוני, פיננסי וביטוחי בדרך המקצועית והאיכותית שלנו.

שלכם ,

עמנואל סונבוליאן

מנכ"ל